Szkolenia

Szkolenia:

Warsztat – Jesienne spotkanie z masażem

  • Co to jest masaż ?
  • Jakie są rodzaje masaży?
  • Po co masować ?
  • Czy warto kogoś masować ?
  • Czy warto być masowanym ?
  • Jak się uczyć masażu ?
  • Jakie są wskazania i przeciwskazania do masażu?

Na te i inne pytania poszukamy wspólnie odpowiedzi.
Warsztaty przeznaczone są dla osób nie mających żadnego doświadczenia w dziedzinie masażu lub/i osób początkujących. Uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w warsztatach.
Zajęcia prowadzone są na profesjonalnych stołach do masażu firmy Habys.
Nastawcie się na minimum teorii i maksimum praktyki. Należy zabrać ze sobą wygodne ubranie, duże 2 ręczniki i klapki. Zajęcia będą symetryczne tzn. uczestnicy będą zarówno masować, jak i będą masowani.

Można przyjść ze swoim partnerem/-ką, można solo. Uczestnicy będą dobierać się w pary masażowe, zatem każdy będzie miał parę. Wymagania: gotowość do uczenia się nowych rzeczy, otwartość na siebie i partnera/-kę, zaufanie, zgoda na ruch, bliski kontakt z innymi, dotyk.
Koszt: tylko 100 zł/os za 4h wyjątkowego warsztatu!
Obowiązkowe zapisy. Ilość miejsc ograniczona – max 10 osób. Proszę o zgłoszenie mailowe z podaniem imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego na adres: aneta.dabrowska@empatia24.pl
Gwarancją miejsca na warsztacie jest dokonanie wpłaty co najmniej 50% kwoty (reszta do zapłaty bezpośrednio przed zajęciami) oraz otrzymane potwierdzenie mailowe z firmy Empatia24. Kwotę 50 zł lub całość należy wpłacić na konto, które zostanie podane w mailu zwrotnym w odpowiedzi na zgłoszenie. Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników, wpłata nie będzie zwracana w przypadku nieobecności na warsztacie. Proszę o przyjście ok. 15-20 min. przed czasem, co pozwoli spokojnie się przebrać i uregulować potrzebne formalności.

Miejsce warsztatow:
Centrum Rozwoju Osobistego
Zarządzanie stresem.pl

ul.Dowborczyków 17, Łódź
(po wejściu na plac - 2 klatka i II piętro po prawej stronie)

Termin: zostanie podany, jak tylko zbierze się grupa 🙂
Prowadząca :mgr fizjoterapii Aneta Dąbrowska właściciel firmy Empatia24, wieloletnia fizjoterapeutaka oraz trener i nauczyczyciel masażu i fizjoterapii